Bez supergwiazd w Cardiff

Bez supergwiazd w Cardiff
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Telegraph

Właściciel Cardiff City, Vincent Tan, zapowiedział, że latem nie zamierza sprowadzić do stolicy Walii gwiazd światowego formatu.

Malezyjski miliarder zaznaczył, że przewiduje sprowadzenie do klubu ze stolicy Walii napastnika i obrońcy, jednak nie będą to gwiazdy.

Biznesmen stwierdził poza tym, że jeśli pojawi się korzystna oferta, to jest gotów sprzedać walijski zespół. Na razie jednak skupia się na wzmocnieniu obecnego składu.
 
Cardiff City powraca do angielskiej najwyższej klasy rozgrywkowej po 51 latach przerwy. Awans zapewniło sobie w zeszłym tygodniu, remisując bezbramkowo z Charlton Athletic.
 
Tan, którego majątek Forbes wycenia na 850 milionów funtów, zamierza wydać na letnie wzmocnienia zespołu około 25 milionów funtów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy