Bolton obserwuje Salgado

Bolton obserwuje Salgado
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball.com/boltonsite.com

Jak donoszą media, Bolton Wanderers jest poważnie zainteresowany pozyskaniem gracza Realu Madryt - Michela Salgado. Mówi się, że na dniach do Madrytu ma dotrzeć oficjalna oferta w sprawie kupna obrońcy. <br><b(...)

Jak donoszą media, Bolton Wanderers jest poważnie zainteresowany pozyskaniem gracza Realu Madryt - Michela Salgado. Mówi się, że na dniach do Madrytu ma dotrzeć oficjalna oferta w sprawie kupna obrońcy.

Cena za 31- latka to kwota ok 2 mln funtów. Hiszpan miałby stworzyć na Reebok Stadium wspaniały duet z Nicky Huntem, a zarazem być alternatywą w przypadku odejścia Ben Haima, o którego coraz mocniej zabiega Chelsea.
Więcej na temat: Anglia Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy