Burnley zwolniło szkoleniowca

2010-04-08 10:02:14; Aktualizacja: 14 lat temu
Redakcja Źródło: Daily Mail

Brian Laws nie jest już szkoleniowcem Burnley. Działacze angielskiego klubu zdecydowali się go zdymisjonować z powodu bardzo słabych wyników - zaledwie jednego zwycięstwa w 14 spotkaniach.<BR><BR>Czarę gory(...)

Czarę goryczy przelała weekendowa klęska na własnym stadionie z Manchesterem City 1-6. Goście po 10 minutach prowadzili już 3-0, potem kontrolując sytuację na boisku.

Fatalną atmosferę w szatni podkreśla wydarzenie z wymienionego wyżej meczu - Kevin McDonald został zdjęty z boiska po 45 minutach gry. Drugą połowę spędził nie na ławce rezerwowych, w szatni, czy na trybunach, a w pobliskim pubie. "To było oznaką braku szacunku, naiwne i całkowicie złe" - przepraszał na oficjalnej stronie klubu.

Laws funkcję menadżera pełnił od połowy stycznia, kiedy to zastąpił Owena Coyle'a. Zostawia zespół na przedostatniej pozycji w tabeli Premiership. W najbliższej kolejce Burnley czeka spotkanie "o 6 punktów" z również walczącym o utrzymanie Hull City.
Więcej na ten temat: Trenerzy Anglia