Carlo Ancelotti zajął stanowisko w sprawie przyszłości Edena Hazarda

Carlo Ancelotti zajął stanowisko w sprawie przyszłości Edena Hazarda fot. Vinicius Junior [Instagram]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Real Madryt

Carlo Ancelotti, trener Realu Madryt, przed meczem z Cádizem został zapytany o sytuację Edena Hazarda. Włoch wyznał, że Belg zostanie w zespole na następny sezon.

Mimo że doświadczony skrzydłowy zaczynał sezon jako gracz podstawowego składu, to na dłuższą metę przegrał walkę o miejsce w jedenastce z Viniciusem Juniorem. Później doszły do tego problemy zdrowotne.

Ostatecznie pod koniec marca najstarszy z braci Hazard przeszedł operację usunięcie tytanowej płytki z prawej nogi.

W międzyczasie pojawiły się doniesienia, że „Królewscy” już skreślili kapitana reprezentacji Belgii, a latem będą dążyć do jego sprzedaży lub wypożyczenia. Tym informacjom zaprzeczył Carlo Ancelotti.

– Nie rozmawialiśmy o jego przyszłości. Zostaje i dokonuje tego z wielką motywacją, bo nie miał dobrego czasu. Chce pokazać swoją jakość. Plan Hazarda jest jasny: on zostaje – oznajmił trener Realu Madryt.

Były gwiazda Premier League od pewnego czasu trenuje na pełnych obrotach, a „Carletto” nie wyklucza, że w trzech ostatnich spotkaniach tego sezonu Eden Hazard dostanie swoją szansę.

Drugim piłkarzem, którego przyszłość to wielka niewiadoma, jest Marcelo. W jego przypadku decyzja jeszcze nie zapadła.

– Jeszcze nie dyskutowaliśmy o przyszłym sezonie. Po finale porozmawiamy o wszystkim, także o sytuacji Marcelo – zdradził.

„Los Blancos” z Cádizem zmierzą się w niedzielę o godzinie 19:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy