City się nie poddaje. W najbliższych dniach kolejna oferta za pomocnika!

City się nie poddaje. W najbliższych dniach kolejna oferta za pomocnika!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sky Sport Italia

Jak poinformowali włoscy dziennikarze, Manchester City w najbliższych dniach złoży kolejną ofertę za związanego z SSC Napoli Jorginho.

Mistrzowie Anglii nie ustępują w walce o kartę zawodniczą Jorginho. Reprezentant Włoch jest uważany przez Manchester City za idealnego kandydata do wzmocnienia linii pomocy, ale jak dotychczas wszelkie oferty za niego zostały odrzucone. W najbliższych dniach powinna zostać przesłana kolejna, bowiem Pep Guardiola to wielki fan talentu 26-latka.

Na Etihad Stadium umiejętności Jorginho są oceniane bardzo wysoko, dlatego przed kilkoma dniami SSC Napoli otrzymało ofertę w wysokości 45 milionów euro z zapisanymi bonusami w wysokości kolejnych 5 milionów euro. Ta propozycja, ku zdziwieniu Manchesteru, została odrzucona.

Jak poinformowało „Sky Sport Italia”, w najbliższych dniach do biur „Partenopeich” powinna wpłynąć kolejna propozycja. Nowa oferta wyniesie 48 milionów euro i będzie zawierała dodatkowe 2 miliony euro zapisane w bonusach, które prawdopodobnie zależą od dyspozycji piłkarza i wyników klubu.

Według włoskich dziennikarzy ta oferta nie powinna jednak spowodować, że Napoli odda zawodnika. Wicemistrzowie Włoch oczekują za Jorginho przynajmniej 50 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy