Demba Ba dementuje pogłoski transferowe na swój temat

Demba Ba dementuje pogłoski transferowe na swój temat
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Strzelec szesnastu goli w poprzednim sezonie ligowym odciął się, za pośrednictwem Twittera, od wszelkich spekulacji na temat jego odejścia z Newcastle podczas bieżącego okna transferowego.

- Ostatnimi czasy bardzo dużo się o mnie mówiło i pisało. Jednak plotki to tylko plotki i wszyscy powinni o tym jak najszybciej zapomnieć - oznajmił senegalski snajper.

Ba, który zeszłego lata przeszedł za darmo do drużyny Alana Pardew, ma wpisaną w kontrakcie klauzulę odejścia, wynoszącą zaledwie 7 milionów, czyli prawie dwa razy mniej, niż wynosi wartość samego zawodnika.
 
Tak niska cena wyjściowa zachęca potencjalnych nabywców Senegalczyka, bo zainteresowanie jego usługami wyraziły jak do tej pory tak znane marki jak Manchester United, Liverpool czy Galatasaray Stambuł.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy