Dudek odchodzi z Liverpoolu!

Dudek odchodzi z Liverpoolu!
Redakcja
Redakcja
Źródło: gazeta.pl

Jerzy Dudek otrzymał pozwolenie od swojego pracodawcy- Liverpoolu na odejście z klubu. Anglicy wycenili Jurka na 2mln funtów. Mówi się,że trener Liverpoolu-Rafa Benitez najchętniej zamieniłby go na Dirka Kuyta.(...)

Jerzy Dudek otrzymał pozwolenie od swojego pracodawcy- Liverpoolu na odejście z klubu. Anglicy wycenili Jurka na 2mln funtów. Mówi się,że trener Liverpoolu-Rafa Benitez najchętniej zamieniłby go na Dirka Kuyta.

Według angielskiej prasy Benitez złożył Feyenoordowi za Holendra następującą oferte: 6mln funtów + Dudek i Jan Kromkamp,która jak narazie została odrzucona. Mimo to negocjacje trwają. Benitez na każdym kroku powtarza,że po odejściu Cisse i Morientesa potrzebuje jeszcze jednego snajpera.

Gdyby jednak do transferu nie doszło Dudek musi czekać na inne propozycje. -"Puszczą go za 1,5 moze 2 mln funtów. Na razie konkretnych propozycji nie było, ale Dudek ma czas do końca letniego okna transferowego, czyli 31 sierpnia" mówi angielski dziennikarz.

Kilka dni temu można było usłyszeć informacje,że pozyskaniem Dudka zinteresowany jest z Portsmouth.- " To plotka, oni woleliby Davida Jamesa z Manchesteru City"- kończy dziennikarz.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy