FC Barcelona: Koeman zostaje na stanowisku trenera i naciska na dwa transfery

FC Barcelona: Koeman zostaje na stanowisku trenera i naciska na dwa transfery fot. kivnl / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TV3

Prezydent Joan Laporta spotkał się z trenerem Ronaldem Koemanem i zapewnił go, że ten pozostanie na stanowisku szkoleniowca Barcelony w następnym sezonie - uważa telewizja TV3.

Wspomniane źródło potwierdza wcześniej podawane informacje przez większość hiszpańskich mediów o rozmowie odbytej pomiędzy przedstawicielami „Dumy Katalonii” a obecnym trenerem pierwszego zespołu.

Spotkanie z udziałem prezydenta Joana Laporty, szkoleniowca Ronalda Koemana, dyrektora sportowego Ramona Planesa i przyszłego dyrektora do spraw futbolu Mateu Alemany'ego miało mieć charakter oficjalny.

Dziennikarze z telewizji TV3 przekonują, że Holender otrzymał z ich strony pozytywną ocenę dotychczas wykonanej pracy oraz zapewnienie o jej kontynuowaniu także w następnym sezonie.

W związku z tym 58-letni szkoleniowiec postanowił poruszyć temat letnich transferów i wyraził swoją gotowość do czynnego brania udziału w ewentualnych negocjacjach, które mogłoby pomóc klubowi pozyskać jego rodaków - Georginio Wijnalduma i Memphisa Depaya, którzy już od dłuższego czasu znajdują się na radarze opiekuna Barcelony.

Obaj piłkarze latem będą dostępni na zasadzie wolnego transferu. Pierwszy z nich szykuje się do opuszczenia Liverpoolu, natomiast drugi do rozstania z Olympique'em Lyon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa pożegnała sześciu piłkarzy [OFICJALNIE] Legia Warszawa pożegnała sześciu piłkarzy [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy