FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż

FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Romeo Agresti [Twitter]

W poniedziałek dojdzie do kolejnych kontaktów, których efektem mają być przenosiny Memphisa Depaya z Barcelony do Juventusu - poinformował Romeo Agresti.

„Oczekuje się, że dzisiaj dojdzie do kontaktu pomiędzy Juventusem a świtą Memphisa Depaya. Do uzgodnienia zostały ostatnie szczegóły kontraktu” - przekazał Romeo Agresti.

Transfer Depaya do Juventusu uprawdopodobnił się kilka dni temu. Matteo Moretto podawał już, że holenderski napastnik doszedł do porozumienia z turyńczykami w sprawie warunków indywidualnych. Konsensus ma zakładać umowę ważną do 30 czerwca 2024 roku i zarobki na poziomie siedmiu milionów euro rocznie (pięć milionów podstawy i dwa w bonusach).

Juventus nie chce płacić kwoty odstępnego za Depaya i celuje w jego wolny transfer. Sam piłkarz również dąży do takiego scenariusza. Kluczowe będzie więc to, czy dojdzie on do porozumienia z Barceloną. Katalończycy woleliby zarobić coś na 28-letnim piłkarzu, ale być może finalnie dojdą do wniosku, że rozwiązanie kontraktu również będzie dla nich korzystne, ponieważ nie będą musieli oni wypłacać mu już wynagrodzenia.

Umowa Depaya z Barceloną jest ważna do 30 czerwca 2023 roku.

Jeśli Holender przejdzie do Juventusu, zaliczy czwartą topową europejską ligę po Premier League, Ligue 1 i lidze hiszpańskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków Robin Gosens dogadany z nowym klubem. Wielki powrót coraz bardziej prawdopodobny Robin Gosens dogadany z nowym klubem. Wielki powrót coraz bardziej prawdopodobny Sevilla zaskoczyła. Jesús Navas z dożywotnim kontraktem [OFICJALNIE] Sevilla zaskoczyła. Jesús Navas z dożywotnim kontraktem [OFICJALNIE] Prezes Wisły Kraków stanął w obronie działaczy klubu z Ekstraklasy. „Proszę przestać pierdzielić” Prezes Wisły Kraków stanął w obronie działaczy klubu z Ekstraklasy. „Proszę przestać pierdzielić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy