Fiorentina rozpoczyna rozmowy w sprawie Andersona

Fiorentina rozpoczyna rozmowy w sprawie Andersona
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: La Nazione

Fiorentina rozpoczęła rozmowy z Manchesterem United w sprawie sprowadzenia na stałe pomocnika „Czerwonych Diabłów” Andersona.

Brazylijczyk zimą został wypożyczony do ekipy z Florencji do końca sezonu. Jak podają włoskie media, władze „Violi” rozpoczęły rozmowy z Manchesterem United chcąc osiągnąć porozumienie w sprawie definitywnego transferu zawodnika.

Dyrektor sportowy Fiorentiny Daniele Prade oraz dyrektor techniczny Eduardo Macia są ponoć pod wrażeniem umiejętności Andersona i będą starać się pozyskać go na stałe.

Kwota transferu za 26-letniego brazylijskiego środkowego pomocnika ma wynieść sześć milionów euro. Anderson w ostatnich latach nie był kluczowym piłkarzem Manchesteru United, więc władze „Czerwonych Diabłów” nie powinny robić problemów z przeniesieniem zawodnika do zespołu z Florencji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy