Górnik Zabrze wypożyczy Paszulewicza?

Górnik Zabrze wypożyczy Paszulewicza?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Przegląd Sportowy

Górnik Zabrze i Wisła Kraków prowadzą zaawansowane rozmowy na temat wypożyczenia Jacka Paszulewicza. Jak podaje "Przegląd Sportowy" oba kluby są bardzo bliskie porozumienia i transakcja powinna dojść do skutk(...)

Górnik Zabrze i Wisła Kraków prowadzą zaawansowane rozmowy na temat wypożyczenia Jacka Paszulewicza. Jak podaje "Przegląd Sportowy" oba kluby są bardzo bliskie porozumienia i transakcja powinna dojść do skutku w przeciągu najbliższych kilku dni.

Paszulewicz jest jednym z zawodników którzy są wystawieni przez zarząd "Białej Gwiazdy" na listę transferową. Krakowski klub najchętniej sprzedałby swojego zawodnika ale możliwe jest, że w razie wypożyczenia Górnik zastrzeże sobie prawo pierwokupu przy zdecydowaniu się na transfer definitywny.

27-letni obrońca który może występować również jako pomocnik znajduje się obecnie w kadrze rezerw Wisły. Już od kilku sezonów nie może przebić się do pierwszego zespołu i w związku z tym podjęto decyzję o wystawieniu go na listę transferową.
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy