Guarín przedłuży kontrakt z Interem?

Guarín przedłuży kontrakt z Interem?
Redakcja
Redakcja
Źródło: FC Inter News

Fredy Guarín chce przedłużyć swój kontrakt z Interem. Obecna umowa obowiązuje do czerwca 2016 roku.

W ostatnim czasie Kolumbijczyk był bliski opuszczenia San Siro. Łączono go z transferem do Juventusu, ale również z przenosinami do Premier League. Jego pozyskaniem zainteresowane były Chelsea i Manchester United.

Ostatecznie 28-letni piłkarz pozostał w Interze i ma zamiar przedłużyć kontrakt z "Nerrazurri", który wygasa po sezonie 2015/2016.

- Przyjechałem do Mediolanu, by negocjować z Interem nową umowę. W tym tygodniu mamy zaplanowane spotkanie w tej sprawie - powiedział agent piłkarza, Marcelo Ferreyra.

Do włoskiej drużyny Guarín przyszedł w 2012 roku. Pierwotnie był wypożyczony, jednak działacze Interu zdecydowali się go wykupić z FC Porto. W obecnych sezonie rozegrał 24 spotkania, strzelając 3 bramki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy