Guarín szczęśliwy w Interze. Czy mimo tego dojdzie do transferu?

Guarín szczęśliwy w Interze. Czy mimo tego dojdzie do transferu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Goal.com

Fredy Guarín potwierdził, że jego agent prowadzi negocjacje z Chelsea. Jednocześnie podkreślił zamiar pozostania w Mediolanie.

Pomocnik Interu stwierdził, że w razie niepowodznia negocjacji z Chelsea może zostać we Włoszech.
 
Z kolei ze starań o 27-letniego pomocnika nie rezygnuje Manchester United. "Czerwone Diabły" wysłały już swoich przedstawicieli do Włoch, by porozmawiać o ewentualnym transferze z działaczami Interu. Wcześniej odrzucona została propozycja wymiany, w ramach której miałby do Mediolanu powędrować Javier Hernandez, gdyż fanem talentu tego napastnika nie jest trener Walter Mazzarri.
 
- Nie rozmawiałem z Mourinho, ale mój agent już tak. Chcę tutaj zostać, ale jeśli zdaniem klubu jest to dobry moment na sprzedaż, zróbmy to. Mam przy tym nadzieję, że Inter dotrzyma obietnicy, czyli rozmowy o nowej umowie - powiedział Kolumbijczyk, który ostatni mecz w w Interze może mieć już za sobą - wczorajsze wygrane derby z Milanem.
 
Działacze angielskich klubów są gotowi zaoferować za reprezentanta Kolumbii około 15 milionów euro. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy