Honda zagra w MLS

Honda zagra w MLS
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttomercatoweb

Keisuke Honda na dniach ma związać się z Seattle Sounders.

Sytuacja Japończyka w Milanie nie należy do najlepszych. Pomocnik jest regularnie pomijany przez trenera Vincenzo Montellę i zazwyczaj spędza całe spotkania na ławce rezerwowych. W tym roku pojawił się na boisku tylko raz. W meczu z Juventusem w Pucharze Włoch spędził na murawie... jedną minutę. Piłkarz traci już cierpliwość, a klub również chciałby jak najszybciej rozstać się z zawodnikiem.

Według doniesień z Włoch, Honda w ciągu kilku najbliższych dni powinien przenieść się do USA. „Tuttomercatoweb” informuje, że po 30-latka zgłosiło się Seattle Sounders, które poszukuje wzmocnień przed najbliższym sezonem Major League Soccer. Milan jest gotów nawet rozwiązać kontrakt z Japończykiem, by umożliwić mu zmianę klubu. Obecna umowa zawodnika jest ważna do końca czerwca tego roku.

Honda trafił do Mediolanu w 2014 roku z CSKA. Łącznie wystąpił w 88 spotkaniach, w których zdobył dziesięć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy