Inter szuka następcy Achrafa Hakimiego i spotkał się już z agentem Emersona Royala

Inter szuka następcy Achrafa Hakimiego i spotkał się już z agentem Emersona Royala fot. Paolo Bona / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio I Alfredo Pedulla

Działacze Interu spotkali się z agentem Emersona Royala - podaje Gianluca Di Marzio.

Włoscy dziennikarze już wcześniej podawali, że Inter chętnie pozyska prawego obrońcę Barcelony, jeśli jego szeregi opuści Achraf Hakimi (nie zostało to jeszcze ogłoszone). Zdaniem Di Marzio temat jest aktualny, doszło do spotkania i Emerson pozostaje dla „Nerazzurrich” numerem jeden na tę pozycję.

Nastroje tonuje trochę Alfredo Pedullà, który podkreśla, że Barcelona nie chce żegnać się z zawodnikiem. Zobaczymy, czy ulegnie to zmianie.

W 2019 roku Emerson został pozyskany przez „Dumę Katalonii” z Atlético Mineiro do spółki z Realem Betis. Od tamtej pory przebywał w Sewilli na wypożyczeniu, notując 79 występów, pięć trafień i 10 asyst. Niedawno Barcelona nabyła jednak pełne prawa do karty zawodnika za dziewięć milionów euro.

Wszystko wskazuje na to, że Katalończycy chcą na niego postawić, ale sporo może zależeć od innych ruchów transferowych, a także wysokości oferty przedstawionej przez władze Interu.

Chelsea też złożyła ofertę za Achrafa Hakimiego

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy