Juventus poważnie zainteresowany Brazylijczykiem

2007-12-15 16:21:15; Aktualizacja: 16 lat temu
Juventus poważnie zainteresowany Brazylijczykiem
Redakcja
Redakcja Źródło: www.goal.com

Wszystko wskazuje na to, że niebawem Juventus złoży ofertę w sprawie kupna reprezentanta Brazylii, Diego z Werderu Brema. Działacze Bianconerich mogę nie szczędzić grosza, gdyż są wstanie wydać na ten cel 30 ml(...)

Wszystko wskazuje na to, że niebawem Juventus złoży ofertę w sprawie kupna reprezentanta Brazylii, Diego z Werderu Brema. Działacze Bianconerich mogę nie szczędzić grosza, gdyż są wstanie wydać na ten cel 30 mln Euro, co z pewnością byłoby sumą do przyjęcia przez kierownictwo niemieckiego klubu.

Alessio Secco chciałby na pierwszym miejscu sprowadzić do Turynu Diego. Klub z Bremy daje wyraźne znaki, że 22 - letni playmaker nie jest na sprzedaż, jednak wydaje się, że wspomniana na wstępie kwota może przyczynić się do zmiany przez nich zdania. Mówi się także o innej opcji. otóż w przeciwnym kierunku miałby powędrować Tiago, który nie sprawdził się w barwach Starej Damy. Jednak temu rozwiązaniu oficjalnie zaprzeczył Giovanni Coboli Gigli, który stwierdził, że zimą jeden piłkarz (być może chodzi o Rubena Oliverę - przyp. red.) może opuścić stolicę Piemontu, ale na pewno nie będzie to Tiago, a także Almiron, choć obaj dostali kilka interesujących propozycji.

Wszystko więc wskazuje na to, że w przyszłym sezonie dwóch piłkarzy z trzech (Diego, Frank Lampard, Rafaele Van der Vaart) zobaczymy w biało - czarnej koszulce Juventusu.

Więcej na ten temat: Włochy Niemcy Brazylia