Kmiecik wypożyczony do ŁKS-u

Kmiecik wypożyczony do ŁKS-u
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Beniaminek Orange Ekstraklasy, ŁKS Łódź wypożyczył z Wisły Kraków Grzegorza Kmiecika. Umowa pomiędzy klubami została zawarta na rok, po tym okresie napastnik powróci do Krakowa.<br><br>Kmiecik od tygodnia przeb(...)

Beniaminek Orange Ekstraklasy, ŁKS Łódź wypożyczył z Wisły Kraków Grzegorza Kmiecika. Umowa pomiędzy klubami została zawarta na rok, po tym okresie napastnik powróci do Krakowa.

Kmiecik od tygodnia przebywał na testach w ŁKS-ie. W tym czasie strzelił gola w meczu sparingowym z Polonią Bytom, a na treningach wykazywał bardzo dobrą formę. Takie czynniki zaowocowały rocznym wypożyczeniem do łódzkiego klubu.

ŁKS Łódź będzie już trzecim zespołem do którego w ostatnim czasie wypożyczany był Kmiecik. Wcześniej na podobniej zasadzie występował w GKS-ie Bełchatów i Polonii Warszawa. 22-latek rozegrał dotychczas w Orange Ekstraklasie 34 spotkania w których to strzelił siedem bramek.
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy