Konoplanka w Serie A?

Konoplanka w Serie A?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

Piłkarz Dnipro Dniepropetrowsk Jewhen Konoplanka już w styczniu może przenieść się do jednego z włoskich klubów.

Kontrakt 25-latka z ukraińskim zespołem wygasa w czerwcu przyszłego roku - zawodnik póki co nie może jednak dojść do porozumienia z działaczami Dnipro w kwestii nowej umowy, przez co tamtejsi włodarze będą chcieli w ostatnim możliwym momencie zarobić na sprzedaży lewoskrzydłowego.
 
Ojciec gracza wyjawił, że kupnem karty zawodniczej jego syna interesują się władze Interu i Romy, którzy będą musieli wyłożyć na stół kwotę odstępnego równą 10 milionów euro.
 
Konoplanka jest wychowankiem swojego obecnego klubu. W barwach Dnipro, w ciągu sześciu sezonów rozegrał 186 spotkań, zdobywając 39 bramek i zaliczając 34 asysty. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy