Manchester City poważnie osłabiony na mecz z Arsenalem [OFICJALNIE]

Manchester City poważnie osłabiony na mecz z Arsenalem [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester City

Manchester City przeciwko Arsenalowi musi radzić sobie bez Kyle'a Walkera oraz Johna Stonesa.

Za nami przerwa reprezentacyjna, a co za tym idzie, powrót do ligowej rzeczywistości. Do hitowego starcia dojdzie w 30. kolejce Premier League. To właśnie w tej serii gier zmierzą się ze sobą Manchester City oraz Arsenal.

Ciężko wskazać w tym spotkaniu faworyta, jednak patrząc na tabelę, większa presja leży po stronie obecnych mistrzów Anglii. Ci bowiem tracą do podopiecznych Mikela Artety jeden punkt.

Kiedy drużyny te rywalizowały ze sobą ostatni raz w październiku, lepsi byli „Kanonierzy”, którzy pokonali przeciwnika 1-0 po trafieniu Gabriela Martinelliego.

Jak będzie tym razem, dowiemy się w niedzielę. Pewne jest natomiast, że obecny mistrz kraju przystąpi do tej rywalizacji poważnie osłabiony, o czym poinformował na konferencji prasowej Pep Guardiola.

Szkoleniowiec stwierdził, że nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Johna Stonesa oraz Kyle'a Walkera.

Gotowy do gry będzie natomiast Manuel Akanji.

Czy mimo problemów Manchester City upora się z rywalem? Odpowiedź na to pytanie w niedzielę o 17:30. Transmisję tej rywalizacji zapowiedziała stacja Viaplay.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy