Marc Roca jednak nie przejdzie do Bayernu

Marc Roca jednak nie przejdzie do Bayernu fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Bild

„Sport Bild” podaje, że Marc Roca nie trafi tego lata do Bayernu.

Hiszpański pomocnik był łączony z przenosinami do Monachium już parę tygodni temu, po czym sprawa ucichła. Wróciła w piątek, gdy stało się jasne, że Bayern opuści Renato Sanches. M.in. „France Football” napisało, że Roca jest bardzo blisko dołączenia do mistrza Niemiec, którego władze zapłacą Espanyolowi 40 milionów euro. Przypomnijmy, że na tyle opiewa klauzula wykupu wpisana w kontrakt piłkarza.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Sport Bilda” 22-latek jednak nie trafi do Bayernu, a przynajmniej nie w tym oknie. Taką decyzję podjęli działacze klubu z Bawarii. W najbliższych dniach nie złożą oni za niego żadnej oferty.

Nie oznacza to jednak, że młodzieżowy mistrz Europy na pewno zostanie na sezon 2019/2020 w Espanyolu. Zdaniem hiszpańskich mediów znajduje się on bowiem na celowniku Realu Madryt i niewykluczone, że „Królewscy” lada moment przejdą do konkretnego działania w sprawie jego zakontraktowania.

Roca, który jest wychowankiem Espanyolu, do tej pory zanotował w jego barwach 79 występów. W poprzednim sezonie wybiegał na murawy LaLiga 35 razy.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy