Marcelo zaprezentowany przez Olympiakos. Kibice z Pireusu w euforii [WIDEO]

Marcelo zaprezentowany przez Olympiakos. Kibice z Pireusu w euforii [WIDEO] fot. Olympiakos
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Olympiakos

Olympiakos zaprezentował swój najnowszy nabytek. Marcelo po raz pierwszy stanął na murawie ekipy z Pireusu jako jej zawodnik, a kibice wpadli w dziki szał.

Pierwszego września dobiegło końca okno transferowe dla klubów z Hiszpanii, Anglii, Niemiec, Francji czy Włoch. Marcelo odszedł z Realu Madryt 30 czerwca i w tej sytuacji był wolnym agentem.

Mimo wszystko również i w jego przypadku terminy goniły nieubłaganie. Wszystko przez deadline ustanowiony przez UEFA odnośnie zgłaszania kadr na rozgrywki europejskie.

Zainteresowanie Brazylijczykiem wykazał Olympiakos, czyli uczestnik fazy grupowej Ligi Europy. To oznaczało, że aby 34-latek mógł reprezentować barwy tej ekipy w europejskich pucharach, przeprowadzka musiała zostać sfinalizowana drugiego września. Tak też się stało.

Dzisiaj, już bez zbędnego pośpiechu, lewy obrońca zjawił się na stadionie, gdzie został zaprezentowany jako nowy zawodnik „Legendy”. W wydarzeniu uczestniczyła jego rodzina.

Prezentacja przerosła niewątpliwie oczekiwania. Marcelo został tłumnie powitany przez kibiców i od pierwszego dnia złapał z nimi nić porozumienia.

Tak jak w Realu Madryt, reprezentant „Canarinhos” będzie występował w koszulce z numerem 12.

Marcelo opuszczał Estadio Santiago Bernabéu jako posiadacz największej liczby trofeów w historii tej drużyny (25). Teraz wszyscy w Pireusie liczą, że pod koniec rozgrywek będzie on świętował zdobycie następnych pucharów.

Defensor zagra u boku Mathieu Valbueny, Šime Vrsaljko, Tomáša Vaclíka czy Yanna M’Vili.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy