Maxi Lopez chce do Milanu

Źródło: SkySports

Napastnik Catanii Calcio wyjawił, że chciałby się przenieść do AC Milan, już w styczniowym okienku transferowym. <br><br> Argentyńczyk, który w siedmiu meczach w tym sezonie zdobył dwa gole, mógłby zastąpić w(...)

Napastnik Catanii Calcio wyjawił, że chciałby się przenieść do AC Milan, już w styczniowym okienku transferowym.

Argentyńczyk, który w siedmiu meczach w tym sezonie zdobył dwa gole, mógłby zastąpić w Milanie Antonio Cassano, Włocha czekają co najmniej cztery miesiące przerwy po tym jak musiał poddać się operacji serca.

Lopeza wiążą z Catanią jeszcze 3 lata kontraktu, więc Milan musiałby wyłożyć konkretną sumę pieniędzy aby pozyskać byłego zawodnika Barcelony i River Plate. W poprzedniej kolejce doszło do pojedynku Milanu i Catanii, zespół "Rossonerich" wygrał 4:0 a Maxi Lopez pojawił się na boisku w drugiej połowie.

Sam zainteresowany skomentował plotki o przejściu do drużyny mistrza Włoch.

- Słyszałem o tym, że Milan się mną interesuje, ale nie wiem nic więcej. Jeśli chcą żebym dla nich grał to jestem gotowy. To wspaniały klub i to normalne że chciałbym tam przejść, lecz najpierw muszę uzgodnić to z Catanią i moim agentem - powiedział Lopez dla "Corriere dello Sport".

Największym sukcesem wychowanka River Plate, jest bramka w meczu na Camp Nou w ramach Ligi Mistrzów sezonu 2004/2005. Argentyńczyk wyrównał stan meczu z Chelsea, a jego Barcelona wygrała tamto spotkanie 2:1.
Więcej na temat: Włochy Argentyna