Metzelder w Realu!!!

Metzelder w Realu!!!
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball/as.com

Schuster jest szczęśliwy, że Real Madryt pozyska latem Metzeldera. Negocjacje z piłkarzem przebiegły po myśli działaczy Realu, i tej chwili brakuje jedynie podpisu na umowie.<br><br> Niemiec przejdzie do Rea(...)

Schuster jest szczęśliwy, że Real Madryt pozyska latem Metzeldera. Negocjacje z piłkarzem przebiegły po myśli działaczy Realu, i tej chwili brakuje jedynie podpisu na umowie.

Niemiec przejdzie do Realu na zasadzie prawa Bosmana. Żadna umowa nie została jeszcze podpisana, ale zawodnik zaakceptował warunki, na jakich przez 5 lat będzie występował w La Liga. Strony zgodziły się nie ujawniać transferu do momentu, kiedy sezon nie zakończy się w Bundeslidze.

Schuster jest typowany jako trener który po sezonie ma zastąpić Fabio Capello. Jak powiedział szkoleniowiec Geteafe zarówno dla Realu jak i dla samego zawodnika był to dobry transfer.

Christoph Metzelder ur. 5 listopada 1980 w Haltern, zdobył wicemistrzostwo świata w 2002 i brązowy medal MŚ 2006, a także mistrzostwo Niemiec
Więcej na temat: Hiszpania Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy