Niespodziewany kandydat do gry w Manchesterze City. Prosto z Championship!

Niespodziewany kandydat do gry w Manchesterze City. Prosto z Championship!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Manchester Evening News

Manchester City zamierza w nadchodzących tygodniach podjąć próbę pozyskania Daniela Jamesa ze Swansea City.

Według informacji przekazanych przez „Manchester Evening News”, utalentowany skrzydłowy już od pewnego czasu znajduje się pod obserwacją wysłanników ekipy z Etihad Stadium po tym, jak wpadł w oko Pepowi Guardioli w trakcie marcowego pojedynku obu drużyn w FA Cup.

Wówczas Swansea City uległa wyżej notowanemu rywalowi 2:3 i jednym z wyróżniających się zawodników w zespole „Łabędzi” był właśnie dwukrotny reprezentant Walii, w którym menedżer Manchesteru City widzi dobre uzupełnienie swojego składu na kolejny sezon.

Nie tak dawno poważne zainteresowanie usługami 21-letniego zawodnika przejawiało także Leeds United, które w trakcie zimowego okienka transferowego było gotowe wyłożyć na niego 10 milionów funtów i z pewnością po ewentualnym wywalczeniu awansu do Premier League podejmie kolejną próbę zakontraktowania wszechstronnego skrzydłowego.

Daniel James strzelił pięć bramek oraz zanotował dziewięć asyst w dotychczas 36 rozegranych meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy