Niespodziewany kandydat do gry w Manchesterze City. Prosto z Championship!

Niespodziewany kandydat do gry w Manchesterze City. Prosto z Championship!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Manchester Evening News

Manchester City zamierza w nadchodzących tygodniach podjąć próbę pozyskania Daniela Jamesa ze Swansea City.

Według informacji przekazanych przez „Manchester Evening News”, utalentowany skrzydłowy już od pewnego czasu znajduje się pod obserwacją wysłanników ekipy z Etihad Stadium po tym, jak wpadł w oko Pepowi Guardioli w trakcie marcowego pojedynku obu drużyn w FA Cup.

Wówczas Swansea City uległa wyżej notowanemu rywalowi 2:3 i jednym z wyróżniających się zawodników w zespole „Łabędzi” był właśnie dwukrotny reprezentant Walii, w którym menedżer Manchesteru City widzi dobre uzupełnienie swojego składu na kolejny sezon.

Nie tak dawno poważne zainteresowanie usługami 21-letniego zawodnika przejawiało także Leeds United, które w trakcie zimowego okienka transferowego było gotowe wyłożyć na niego 10 milionów funtów i z pewnością po ewentualnym wywalczeniu awansu do Premier League podejmie kolejną próbę zakontraktowania wszechstronnego skrzydłowego.

Daniel James strzelił pięć bramek oraz zanotował dziewięć asyst w dotychczas 36 rozegranych meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] Real Madryt: Przesądzone - Ødegaard trafi do Arsenalu Real Madryt: Przesądzone - Ødegaard trafi do Arsenalu Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?! Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?! Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy