Oficjalne: Inaki Astiz Ventura w Legii

Oficjalne: Inaki Astiz Ventura w Legii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Legia.pl

Legia pozyskała kolejnego już zawodnika w tym oknie transferowym. Sprowadzony został 23-letni Hiszpan I&#241;aki Astiz Ventur z Osassuny Pampeluna. <br><br> Dotychczasowy kapitan rezerw hiszpańskiego klubu z(...)

Legia pozyskała kolejnego już zawodnika w tym oknie transferowym. Sprowadzony został 23-letni Hiszpan Iñaki Astiz Ventur z Osassuny Pampeluna.

Dotychczasowy kapitan rezerw hiszpańskiego klubu został przez Legię wypożyczony na rok z opcją transferu definitywnego.

Iñaki Astiz Ventura urodził się 5 listopada 1983 roku w Pampelunie. Jest wychowankiem Osasuny, mierzy 185 cm i waży 73 kg. Występuje na pozycji środkowego obrońcy, ale może też grać jako defensywny pomocnik.

O sprowadzeniu zawodnika zadecydował Jan Urban, wcześniej pracujący właśnie w Pampelunie. Warto przypomnieć, że asystentem Urbana jest Hiszpan, współpracujący z nim od dłuższego czasu.

O zainteresowaniu piłkarzem pisaliśmy wczoraj (LINK).
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy