Oficjalne: Inaki Astiz Ventura w Legii

Oficjalne: Inaki Astiz Ventura w Legii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Legia.pl

Legia pozyskała kolejnego już zawodnika w tym oknie transferowym. Sprowadzony został 23-letni Hiszpan I&#241;aki Astiz Ventur z Osassuny Pampeluna. <br><br> Dotychczasowy kapitan rezerw hiszpańskiego klubu z(...)

Legia pozyskała kolejnego już zawodnika w tym oknie transferowym. Sprowadzony został 23-letni Hiszpan Iñaki Astiz Ventur z Osassuny Pampeluna.

Dotychczasowy kapitan rezerw hiszpańskiego klubu został przez Legię wypożyczony na rok z opcją transferu definitywnego.

Iñaki Astiz Ventura urodził się 5 listopada 1983 roku w Pampelunie. Jest wychowankiem Osasuny, mierzy 185 cm i waży 73 kg. Występuje na pozycji środkowego obrońcy, ale może też grać jako defensywny pomocnik.

O sprowadzeniu zawodnika zadecydował Jan Urban, wcześniej pracujący właśnie w Pampelunie. Warto przypomnieć, że asystentem Urbana jest Hiszpan, współpracujący z nim od dłuższego czasu.

O zainteresowaniu piłkarzem pisaliśmy wczoraj (LINK).
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Monza finalizuje... dziewiętnasty transfer! Wyczekiwany napastnik AC Monza finalizuje... dziewiętnasty transfer! Wyczekiwany napastnik Fabián Ruiz o krok od hitowego transferu. Pozostały detale Fabián Ruiz o krok od hitowego transferu. Pozostały detale Manchester United rezygnuje z transferu. Zaważyły protesty kibiców Manchester United rezygnuje z transferu. Zaważyły protesty kibiców FC Barcelona nie martwi się problemami i wynegocjowała jeszcze jeden hitowy transfer FC Barcelona nie martwi się problemami i wynegocjowała jeszcze jeden hitowy transfer OFICJALNIE: Amadou Onana trzecim najdroższym piłkarzem Evertonu OFICJALNIE: Amadou Onana trzecim najdroższym piłkarzem Evertonu Arkadiusz Milik znów przed szansą na hitowy transfer?! Jest jedną z opcji Arkadiusz Milik znów przed szansą na hitowy transfer?! Jest jedną z opcji OFICJALNIE: Rozchwytywany Benjamin Šeško w 2023 roku zmieni klub OFICJALNIE: Rozchwytywany Benjamin Šeško w 2023 roku zmieni klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy