Oficjalnie: Angielski odchodzi z Korony

Oficjalnie: Angielski odchodzi z Korony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Karol Angielski nie zdecydował się na przedłużenie swojego kontraktu z Koroną Kielce.

Klub w styczniu bieżącego roku przedstawił zawodnikowi oraz jego menadżerowi propozycję podpisania nowej umowy na dużo lepszych warunkach niż obecnie. Niestety, ojciec piłkarza nie zechciał zaakcepotwać warunków włodarzy "Żółto-czerwonych", dlatego 21 marca popularny "Anglik" opuści zespół z Kielc.

Niespełna 18-letni napastnik w pierwszej drużynie Korony zaliczył w sumie osiem występów, w których nie zdobył ani jednej bramki.

Według nieoficjalnych informacji, zawodnik wkrótce zwiąże się z innym klubem z T-Mobile Ekstraklasy.

Warto również wspomnieć, że Angielski ma za sobą kilka występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 18 i 19.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy