Oficjalnie: Angielski odchodzi z Korony

Oficjalnie: Angielski odchodzi z Korony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Karol Angielski nie zdecydował się na przedłużenie swojego kontraktu z Koroną Kielce.

Klub w styczniu bieżącego roku przedstawił zawodnikowi oraz jego menadżerowi propozycję podpisania nowej umowy na dużo lepszych warunkach niż obecnie. Niestety, ojciec piłkarza nie zechciał zaakcepotwać warunków włodarzy "Żółto-czerwonych", dlatego 21 marca popularny "Anglik" opuści zespół z Kielc.

Niespełna 18-letni napastnik w pierwszej drużynie Korony zaliczył w sumie osiem występów, w których nie zdobył ani jednej bramki.

Według nieoficjalnych informacji, zawodnik wkrótce zwiąże się z innym klubem z T-Mobile Ekstraklasy.

Warto również wspomnieć, że Angielski ma za sobą kilka występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 18 i 19.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy