Oficjalnie: Angielski odchodzi z Korony

Oficjalnie: Angielski odchodzi z Korony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Karol Angielski nie zdecydował się na przedłużenie swojego kontraktu z Koroną Kielce.

Klub w styczniu bieżącego roku przedstawił zawodnikowi oraz jego menadżerowi propozycję podpisania nowej umowy na dużo lepszych warunkach niż obecnie. Niestety, ojciec piłkarza nie zechciał zaakcepotwać warunków włodarzy "Żółto-czerwonych", dlatego 21 marca popularny "Anglik" opuści zespół z Kielc.

Niespełna 18-letni napastnik w pierwszej drużynie Korony zaliczył w sumie osiem występów, w których nie zdobył ani jednej bramki.

Według nieoficjalnych informacji, zawodnik wkrótce zwiąże się z innym klubem z T-Mobile Ekstraklasy.

Warto również wspomnieć, że Angielski ma za sobą kilka występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 18 i 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy