Oficjalnie: Baraja trenerem Elche

Oficjalnie: Baraja trenerem Elche
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Elche

Rubén Baraja został nowym szkoleniowcem Elche.

Poprzedni trener zdegradowanego z Primera División zespołu, Fran Escriba, zrezygnował z pracy przed kilkoma tygodniami. Od tej pory Elche poszukiwało szkoleniowca, który podjąłby pracę w borykającym się z licznymi problemami klubie. Tej misji podjął się Rubén Baraja.

40-letni były reprezentant Hiszpanii ostatnio pracował w rezerwach Valencii. Z Elche związał się rocznym kontraktem. Asystentem nowego trenera będzie José Ramón Rodríguez Sánchez, zaś za przygotowanie fizyczne odpowiadać ma Manuel Poblaciones Risoto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy