Oficjalnie: Baraja trenerem Elche

Oficjalnie: Baraja trenerem Elche
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Elche

Rubén Baraja został nowym szkoleniowcem Elche.

Poprzedni trener zdegradowanego z Primera División zespołu, Fran Escriba, zrezygnował z pracy przed kilkoma tygodniami. Od tej pory Elche poszukiwało szkoleniowca, który podjąłby pracę w borykającym się z licznymi problemami klubie. Tej misji podjął się Rubén Baraja.

40-letni były reprezentant Hiszpanii ostatnio pracował w rezerwach Valencii. Z Elche związał się rocznym kontraktem. Asystentem nowego trenera będzie José Ramón Rodríguez Sánchez, zaś za przygotowanie fizyczne odpowiadać ma Manuel Poblaciones Risoto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy