Oficjalnie: Cole z nową umową

Oficjalnie: Cole z nową umową
Redakcja
Redakcja
Źródło: Chelsea Londyn

Lewy obrońca Chelsea Londyn, Ashley Cole parafował z klubem nowy, czteroletni kontrakt. 28-letni Anglik za tydzień gry w "The Blues" będzie inkasował około 120 tysięcy funtów.<br><br> To drugi piłkarz, któ(...)

Lewy obrońca Chelsea Londyn, Ashley Cole parafował z klubem nowy, czteroletni kontrakt. 28-letni Anglik za tydzień gry w "The Blues" będzie inkasował około 120 tysięcy funtów.

To drugi piłkarz, który w przeciągu ostatnich dni otrzymał znaczącą podwyżkę. Pierwszym jest kapitan drużyny ze stolicy Anglii, John Terry.

74-krotny reprezentant kraju pierwsze kroki w swojej karierze stawiał w lokalnym rywalu Chelsea, Arsenalu Londyn. Na Stamford Bridge trafił w 2006 roku w zamian za Williama Gallasa i kwotę 5 milionów funtów.
Więcej na temat: Oficjalnie Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy