Oficjalnie: Gonczarenko zostaje w BATE

Oficjalnie: Gonczarenko zostaje w BATE
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: BATE Borysów

Wiktor Gonczarenko jest wierny BATE Borysów, które doprowadził do poziomu Ligi Mistrzów. Wciąż młody, zaledwie 35-letni, szkoleniowiec przedłużył na kolejny sezon umowę z mistrzem Białorusi.

Ostatnie dwa lata to nieustanne wiązanie tego trenera przez media z kolejnymi klubami rosyjskimi, ukraińskimi i polskimi. W 2011 roku wiele mówiono o prawdopodobnym zatrudnieniu w Legii, w marcu tego roku na czołówkach był Lech Poznań. Ostatecznie jednak jedynie na plotkach temat się zakończył.

BATE grało w tym sezonie w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W trudnej grupie z Bayernem, Valencią i Lille zdobyło sześć punktów, tym samym zapewniając sobie udział w Lidze Europy  na wiosnę. W lidze białoruskiej ponownie sięgnęło po tytuł mistrzowski, z przewagą siedmiu punktów nad Szachtorem Soligorsk.
 
Gonczarenko BATE prowadzi od 2007 roku, wcześniej prowadził rezerwy tego klubu, a także przez cztery lata grał tam w piłkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy