Oficjalnie: Gustafson w Feyenoordzie

Oficjalnie: Gustafson w Feyenoordzie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Feyenoord Rotterdam

Simon Gustafson został nowym zawodnikiem Feyenoordu Rotterdam.

Szwedzki pomocnik po przejściu testów medycznych związał się z holenderskim zespołem czteroletnim kontraktem.

Gustafson do tej pory występował BK Häcken, do którego trafił w styczniu 2013 roku z Fässberg IL. Od tego czasu w barwach tego zespołu zaliczył w sumie 81 gier i zdobył w nich 20 goli oraz zanotował 14 asyst.

Dobra forma 20-letniego piłkarza zaowocowała powołaniem go do pierwszej reprezentacji Szwecji. Na razie młody zawodnik w drużynie "Trzech Koron" wystąpił w dwóch meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy