Oficjalnie: Gustafson w Feyenoordzie

Oficjalnie: Gustafson w Feyenoordzie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Feyenoord Rotterdam

Simon Gustafson został nowym zawodnikiem Feyenoordu Rotterdam.

Szwedzki pomocnik po przejściu testów medycznych związał się z holenderskim zespołem czteroletnim kontraktem.

Gustafson do tej pory występował BK Häcken, do którego trafił w styczniu 2013 roku z Fässberg IL. Od tego czasu w barwach tego zespołu zaliczył w sumie 81 gier i zdobył w nich 20 goli oraz zanotował 14 asyst.

Dobra forma 20-letniego piłkarza zaowocowała powołaniem go do pierwszej reprezentacji Szwecji. Na razie młody zawodnik w drużynie "Trzech Koron" wystąpił w dwóch meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy