OFICJALNIE: Héber w New York City FC

OFICJALNIE: Héber w New York City FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: New York City FC

New York City poinformowało o pozyskaniu Hébera.

27-latek przeprowadza się do Major League Soccer na zasadzie transferu gotówkowego z Rijeki. Jego poprzedni pracodawca zainkasuje z tytułu tej transakcji dwa i pół miliona euro.

- Przede mną chyba najważniejsze wyzwanie w życiu. Czuję się bardzo zmotywowany. Mam nadzieję, że w nowym zespole uda mi się osiągnąć zamierzony sukces.

- Powiedziano mi bardzo wiele o tym klubie. Znam jego wizję i patrząc na to wszystko mam świadomość tego, że to ogromny krok w mojej karierze.

Do sprawy postanowił odnieść się także dyrektor sportowy, Claudio Reyna.

- Dołączył do nas bardzo dynamiczny skrzydłowy, który może także występować na środku ataku. Ponadto nie sprawia mu także problemu gra w pomocy. To dość mobilny gracz. Kogoś takiego właśnie szukaliśmy — powiedział.

Brazylijczyk zanotował w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach 19 meczów. W tym czasie zdobył dziesięć goli i zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy