OFICJALNIE: Jest decyzja. Pietrzak opuszcza Wisłę Kraków

OFICJALNIE: Jest decyzja. Pietrzak opuszcza Wisłę Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Rafał Pietrzak poinformował, że żegna się z krakowską Wisłą.

Saga związana z przyszłością lewego obrońcy trwała ładnych kilka miesięcy. Choć jego umowa z zespołem prowadzonym przez Macieja Stolarczyka wygasła 30 czerwca 2019 roku, to defensor od początku przygotowań trenował z Wisłą Kraków.

Pietrzak otrzymał jakiś czas temu stosowną ofertę przedłużenia umowy. Była ona jednak niezbyt satysfakcjonująca z punktu widzenia zawodnika, dlatego zdecydował się on ostatecznie na zmianę klubowych barw.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie trafi 27-latek. Nieoficjalni mówi się jednak, że w grę wchodzi przeprowadzka za granicę. Informacja w tej sprawie powinna pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

Urodzony w Sosnowcu piłkarz trafił do Wisły z GKS-u Katowice w styczniu 2016 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tego zespołu łącznie 55 meczów. Na jego dorobek złożyły się cztery bramki i pięć asyst.

Pietrzak to także dwukrotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy