OFICJALNIE: João Felipe w Slavii Praga

OFICJALNIE: João Felipe w Slavii Praga
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Slavia Praga

Slavia Praga poinformowała o pozyskaniu João Felipe.

W większości miejsc okno transferowe zostało  jest już zamknięte. Nie tyczy się to jednak ligi czeskiej. Tam bowiem kluby nadal mogą dokonywać wzmocnień.

Z tego prawa skorzystać postanowiła Slavia Praga, która poinformowała o sprowadzeniu João Felipe.

18-latek, który został dostrzeżony przez skauting czeskiego klubu przy okazji juniorskiego turnieju w stolicy naszych południowych sąsiadów, przenosi się do tamtejszej ligi na zasadzie wolnego transferu. Od kilku dni pozostawał bowiem bez pracy. Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2023 roku.

- Jestem niesamowicie podekscytowany tym wszystkim. Przeprowadzka do Europy to marzenie każdego chłopca. Muszę podziękować Bogu za to, że udało mi się tu znaleźć - mówi rozemocjonowany zawodnik.

Skrzydłowy to wychowanek Ituano. W swojej karierze był także związany z juniorską ekipą Palmeiras.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy