Oficjalnie: Kuzmanović w Stuttgarcie

Oficjalnie: Kuzmanović w Stuttgarcie
Redakcja
Redakcja
Źródło: VfB Stuttgart

TTo jeden z pierwszych i na pewno nie jedynych hitów ostatniego dnia okienka transferowego. Zdravko Kuzmanović dość niespodziewanie podpisał 4-letni kontrakt z VfB Stuttgart!<br><br> Oficjalna strona niemiecki(...)

TTo jeden z pierwszych i na pewno nie jedynych hitów ostatniego dnia okienka transferowego. Zdravko Kuzmanović dość niespodziewanie podpisał 4-letni kontrakt z VfB Stuttgart!

Oficjalna strona niemieckiego klubu nie podała jak dotąd kwoty, jaką będzie musiała przelać na konto AC Fiorentiny.

21-letni piłkarz występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Na boiskach Serie A wystąpił łącznie w 70 meczach strzelając przy tym 3 bramki. W reprezentacji Serbii występuje już od 2007 roku – jak dotąd rozegrał w jej barwach 20 oficjalnych występów okroszonych dwiema bramkami.

- Bardzo się cieszę, że zmieniłem klub na VfB tuż przed końcem okienka transferowego. Jest to klub z wielkimi tradycjami i kibicami. Chcę walnie przyczynić się do osiągnięcia przez zespół pożądanych celów.
Więcej na temat: Niemcy Włochy Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy