Oficjalnie: Lewczuk w Legii

Oficjalnie: Lewczuk w Legii
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Legia Warszawa

Igor Lewczuk został oficjalnie nowym zawodnikiem Legii Warszawa.

Potwierdziły się zatem doniesienia polskich mediów, które od kilku dni informowały o tym, że 29-letni obrońca dołączy do składu mistrza Polski. Lewczuk podpisał z warszawskim klubem trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o jeden sezon.

Urodzony w Białymstoku Lewczuk karierę rozpoczął w barwach miejscowego Hetmana, gdzie spędził trzy lata. Następnie występował w Zniczu Pruszków, Zagłębiu Lubin, Jagiellonii Białystok, Piaście Gliwice, Ruchu Chorzów oraz Zawiszy Bydgoszcz.

W zakończonym niedawno sezonie rozegrał dla bydgoszczan 43 spotkania, notując jedno trafienie oraz sześć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy