OFICJALNIE: Marián Kelemen żegna się z Jagiellonią

OFICJALNIE: Marián Kelemen żegna się z Jagiellonią
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Marián Kelemen odchodzi z Jagiellonii Białystok.

„Duma Podlasia” potwierdziła, że wygasający 30 czerwca kontrakt doświadczonego bramkarza nie zostanie przedłużony.

39-letni Kelemen reprezentował barwy Jagiellonii przez trzy sezony. W tym czasie rozegrał 98 spotkań, notując 31 czystych kont. Jeśli chodzi o sezon 2018/2019, Kelemen wybiegał 28 razy na boiska Ekstraklasy. W sześciu meczach nie przepuścił ani jednej bramki. Jagiellonia zakończyła rozgrywki na piątym miejscu w tabeli.

Ekipa z Białegostoku nie była pierwszym polskim klubem w karierze Kelemena. Wcześniej przez 4,5 roku występował on w Śląsku Wrocław. Łączny dorobek słowackiego golkipera w Ekstraklasie to 200 meczów i 65 czystych kont.


Oprócz ojczyzny i Polski Kelemen grał również na Łotwie, w Turcji, Hiszpanii, Grecji oraz Czechach. Na razie nie wiadomo, czy i ewentualnie gdzie bramkarz zamierza kontynuować swoją karierę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jorge Félix zagra w Sivassporze Jorge Félix zagra w Sivassporze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy