OFICJALNIE: Marián Kelemen żegna się z Jagiellonią

OFICJALNIE: Marián Kelemen żegna się z Jagiellonią
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Marián Kelemen odchodzi z Jagiellonii Białystok.

„Duma Podlasia” potwierdziła, że wygasający 30 czerwca kontrakt doświadczonego bramkarza nie zostanie przedłużony.

39-letni Kelemen reprezentował barwy Jagiellonii przez trzy sezony. W tym czasie rozegrał 98 spotkań, notując 31 czystych kont. Jeśli chodzi o sezon 2018/2019, Kelemen wybiegał 28 razy na boiska Ekstraklasy. W sześciu meczach nie przepuścił ani jednej bramki. Jagiellonia zakończyła rozgrywki na piątym miejscu w tabeli.

Ekipa z Białegostoku nie była pierwszym polskim klubem w karierze Kelemena. Wcześniej przez 4,5 roku występował on w Śląsku Wrocław. Łączny dorobek słowackiego golkipera w Ekstraklasie to 200 meczów i 65 czystych kont.


Oprócz ojczyzny i Polski Kelemen grał również na Łotwie, w Turcji, Hiszpanii, Grecji oraz Czechach. Na razie nie wiadomo, czy i ewentualnie gdzie bramkarz zamierza kontynuować swoją karierę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy