Oficjalnie: Nowy klub syna Rivaldo

Oficjalnie: Nowy klub syna Rivaldo
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Boavista FC

Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior, znany jako Rivaldinho, został nowym zawodnikiem Boavista FC.

20-letni syn słynnego Rivaldo jest wychowankiem Mogi Mirim Esporte Clube. W lipcu 2015 roku doszło do historycznego wydarzenia — ojciec oraz syn zdobyli bramki dla tego klubu w jednym meczu.

Co ciekawe — w maju bieżącego roku Rivaldinho był łączony z przenosinami do... Polski. Klubem, który wyrażał zainteresowanie jego usługami i rzekomo był bliski podpisania z nim kontraktu, był Raków Częstochowa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy