Oficjalnie: Nowy klub syna Rivaldo

Oficjalnie: Nowy klub syna Rivaldo
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Boavista FC

Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior, znany jako Rivaldinho, został nowym zawodnikiem Boavista FC.

20-letni syn słynnego Rivaldo jest wychowankiem Mogi Mirim Esporte Clube. W lipcu 2015 roku doszło do historycznego wydarzenia — ojciec oraz syn zdobyli bramki dla tego klubu w jednym meczu.

Co ciekawe — w maju bieżącego roku Rivaldinho był łączony z przenosinami do... Polski. Klubem, który wyrażał zainteresowanie jego usługami i rzekomo był bliski podpisania z nim kontraktu, był Raków Częstochowa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy