Oficjalnie: Onyszko jednak w Polonii

Oficjalnie: Onyszko jednak w Polonii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Polonia Warszawa

Zaskakujące informacje napłynęły dzisiaj z siedziby Polonii Warszawa na ulicy Konwiktorskiej. Jak podała oficjalna strona zespołu, dotychczasowy bramkarz Odry Wodzisław – Arkadiusz Onyszko związał się dwu(...)

Zaskakujące informacje napłynęły dzisiaj z siedziby Polonii Warszawa na ulicy Konwiktorskiej. Jak podała oficjalna strona zespołu, dotychczasowy bramkarz Odry Wodzisław – Arkadiusz Onyszko związał się dwuletnim kontraktem z zespołem „Czarnych Koszul”.

Tym samym nie potwierdziły się wcześniejsze informacje o tym, że Onyszko w następnym sezonie wystąpi w drużynie wice-mistrza Polski – Wiśle Kraków. Podobno zawodnik był bardzo bliski podpisania umowy z krakowskim zespołem, jednak ostatecznie wybrał stołeczną Polonię.

Onyszko przejdzie do Polonii na zasadzie wolnego transferu, ponieważ tego lata wygasa jego kontrakt ze zdegradowaną Odrą Wodzisław. 36 – letni zawodnik bronił barw śląskiego zespołu przez jedną rundę, niejednokrotnie udowadniając, że zasługuje na miano jednego z najlepszych bramkarzy w polskiej Ekstraklasie.

Były bramkarz duńskich zespołów Viborg FF oraz Odense, już raz w przeszłości reprezentował barwy stołecznej drużyny. W sezonie 1993/94 został on wypożyczony do Polonii z Legii Warszawa i w rundzie wiosennej rozegrał 13 spotkań dla zespołu „Czarnych Koszul”.
Więcej na temat: Oficjalnie Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy