Oficjalnie: Petsos w Rapidzie Wiedeń

Oficjalnie: Petsos w Rapidzie Wiedeń
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Rapid Wiedeń

Oficjalna strona Rapidu Wiedeń potwierdziła transfer Thanosa Petsosa z SpVgg Greuther Fürth.

Pięć dni przed rozpoczęciem ligi austriackiej drużyna Rapidu Wiedeń pozyskała Thanosa Petsosa ze spadkowicza Bundesligi SpVgg Greuther Fürth. 22-letni Grek podpisał kontrakt do czerwca 2016 roku.

- Jestem bardzo szcżęśliwy, że udało nam się dopiąć ten transfer. Thanos Petsos to młody, ale już doświadczony defensywny pomocnik. W ostatnich dniach bardzo ciężko pracowaliśmy nad tym, aby on do nas trafił - skomentował zatrudnienie 22-latka dyrektor sportowy Rapidu Helmut Schulte.

Thanos Petsos w minionym sezonie Bundesligi wystąpił w czternastu spotkaniach. Do SpVgg Greuther Fürth trafił z Bayeru Leverkusen, którego jest wychowankiem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy