Oficjalnie: Petsos w Rapidzie Wiedeń

Oficjalnie: Petsos w Rapidzie Wiedeń
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Rapid Wiedeń

Oficjalna strona Rapidu Wiedeń potwierdziła transfer Thanosa Petsosa z SpVgg Greuther Fürth.

Pięć dni przed rozpoczęciem ligi austriackiej drużyna Rapidu Wiedeń pozyskała Thanosa Petsosa ze spadkowicza Bundesligi SpVgg Greuther Fürth. 22-letni Grek podpisał kontrakt do czerwca 2016 roku.

- Jestem bardzo szcżęśliwy, że udało nam się dopiąć ten transfer. Thanos Petsos to młody, ale już doświadczony defensywny pomocnik. W ostatnich dniach bardzo ciężko pracowaliśmy nad tym, aby on do nas trafił - skomentował zatrudnienie 22-latka dyrektor sportowy Rapidu Helmut Schulte.

Thanos Petsos w minionym sezonie Bundesligi wystąpił w czternastu spotkaniach. Do SpVgg Greuther Fürth trafił z Bayeru Leverkusen, którego jest wychowankiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy