Oficjalnie: Pierwszy zimowy transfer Termaliki

Oficjalnie: Pierwszy zimowy transfer Termaliki
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pozyskał Krystiana Pedę.

19-latek był ostatnio piłkarzem Pogoni Szczecin. Nie udało mu się jednak zadebiutować w pierwszym zespole, choć regularnie występował w drużynie juniorów starszych, która zdobyła srebrny medal Centralnej Ligi Juniorów.

Peda był testowany przez sztab szkoleniowy Bruk-Betu od stycznia. Środkowy pomocnik pojechał z drużyną na obóz przygotowawczy do Turcji. 

Młody zawodnik jest jak na razie pierwszym wzmocnieniem drużyny w zimowym oknie transferowym. Zespół z Niecieczy sprawdza jednak czterech piłkarzy z zagranicy: Duńczyka Thomasa Juela-Nielsena, znanego z występów w Piaście Gliwice, Łotysza Artūrsa Karašausksa, Chorwata Mladena Bartulovica i Szkota Colla Donaldsona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy