Oficjalnie: Schildenfeld w Dynamie Moskwa

Oficjalnie: Schildenfeld w Dynamie Moskwa
Redakcja
Redakcja
Źródło: Dinamo Moskwa

Obrońca reprezentacji Chorwacji i do niedawna Eintrachtu Frankfurt Gordon Schildenfeld za 2,5 mln euro został nowym piłkarzem Dynama Moskwa.

27-letni środkowy obrońca to drugi po Otmanie Bakkalu zawodnik, który w krótkim czasie wzmocnił moskiewski zespół. 

- Wrażenia na chwilę obecną są świetne. Miasto i infrastruktura klubu bardzo mi się podobają. Nie boję się konkurencji w drużynie. Może zabrzmi to dość głupio, ale bez niej nie da sie osiągnąć sukcesu. Od dłuższego czasu liga rosyjska pochwalić się może bardzo dobrą reputacją. Wiele drużyn rokrocznie  walczy o pierwsze miejsce - skomentował.
 
W swojej karierze urodzony w Szybeniku piłkarz występował w takich klubach jak Dynamo Zagrzeb, Besiktas Stambuł czy Sturm Graz. Najwięcej występów jednak Chorwat zaliczył w barwach HNK Sibenik, dla którego w 94 meczach strzelił 2 gole.
 
Debiut reprezentacyjny Schildenfelda przypadł na 14 listopada 2009 roku w towarzyskim meczu przeciwko Liechtesteinowi zmieniając w 58 minucie Darjio Srnę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy