Oficjalnie: Villa niebawem w Barcelonie, Henry odchodzi, Zlatan zostaje

Oficjalnie: Villa niebawem w Barcelonie, Henry odchodzi, Zlatan zostaje
Redakcja
Redakcja
Źródło: FC Barcelona

Wszystko wydaje się już przesądzone. David Villa w następnym sezonie będzie reprezentował barwy Barcelony. Joan Laporta w wypowiedzi dla oficjalnej strony internetowej katalońskiego klubu przyznał, że "rozmowy(...)

Wszystko wydaje się już przesądzone. David Villa w następnym sezonie będzie reprezentował barwy Barcelony. Joan Laporta w wypowiedzi dla oficjalnej strony internetowej katalońskiego klubu przyznał, że "rozmowy są prowadzone i wszystko idzie dobrze".

"Mamy nadzieję osiągnąć porozumienie najszybciej jak to tylko możliwe. Nie ustaliliśmy sobie jednak żadnej daty - pozyskamy go wtedy, gdy będzie to najlepsze dla klubu" - wyjawił Laporta, tym samym potwierdzając wcześniejsze informacje hiszpańskich mediów.

Kataloński działacz wyjaśnił również kilka innych spraw związanych z oknem transferowym. Zadeklarował, że jeśli tylko pojawi się taka możliwość, to będzie próbował sprowadzić Cesca Fabregasa. Zdementował pogłoski o odejściu Zlatana Ibrahimovicia, zapewniając o zadowoleniu z postawy szwedzkiego napastnika.

Laporta potwierdził, że Thierry Henry zawita niebawem do Major League Soccer. "On jest tam bardzo popularny. Kilka klubów jest nim zainteresowanych. Prowadzimy rozmowy, aby z transakcji zadowolone były wszystkie strony - dwa kluby i sam zawodnik".
Więcej na temat: Hiszpania Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy