Pau Cubarsí podjął decyzję w sprawie przyszłości

Pau Cubarsí podjął decyzję w sprawie przyszłości fot. Yuri Turkov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RAC1

Pau Cubarsí zostanie w FC Barcelonie? Wygląda na to, że pomimo niskiej klauzuli, Hiszpan chce nadal występować na Camp Nou - donosi RAC1.

FC Barcelona w obliczu trudnej sytuacji finansowej coraz śmielej stawia na wychowanków. Xavi nie boi się dawać szans młodym graczem, a ci odpłacają się dobrymi występami.

Do tej pory swoje szanse otrzymywali między innymi Lamine Yamal, Fermín López, Héctor Fort a także Pau Cubarsí.

Szczególnie ostatnie z tych nazwisk jest ostatnio języczkiem u wagi wielu ekspertów. Przedstawiciel rocznika 2007 przebojem wskoczył do zespołu i pokazuje swoje nieprzeciętne umiejętności.

W miniony weekend 17-latek zagrał przeciwko Getafe (4-0) i znów pokazał się z bardzo dobrej strony.

Imponował ogromną pewnością siebie i dojrzałością.

Jego kontrakt z mistrzem Hiszpanii wygasa 30 czerwca 2026 roku i w tle zaczynają się spekulacje w kwestii przyszłości. Tym bardziej że klauzula w umowie nie jest duża.

Klub nie rozpoczął jeszcze rozmów w kwestii kontynuowania współpracy, jednak otoczenie zawodnika zapewnia: Cubarsí chce grać w Katalonii i nie szuka nowych barw.

Stoper rozegrał do tej pory dziewięć meczów w dorosłej drużynie Barcelony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy