Piłkarz Dnipro zasłabł w finale Ligi Europy [WIDEO]

Piłkarz Dnipro zasłabł w finale Ligi Europy [WIDEO]
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Transfery.info

Léo Matos z Dnipro Dniepropetrowsk stracił przytomność w finale Ligi Europy z Sevillą.

Matos w końcowych minutach meczu wyskoczył w powietrze w walce o piłkę i zderzył się głową z Benoît Trémoulinasem. Obaj zawodnicy kontynuowali grę, jednak gdy dochodziło do zmiany Banegi przez Iborrę, rozmawiający z kolegami 29-latek nagle upadł. 

Sztab medyczny natychmiast przybiegł do poszkodowanego, podczas gdy Stadion Narodowy w ciszy patrzył na dalszy przebieg wydarzeń. Oznaki poprawy kondycji zawodnika Dnipro widoczne w czasie jego powrotu do szatni wywołały na trybunach owację na stojąco. Resztę spotkania ukraiński zespół grał w dziesiątkę, bowiem wcześniej wykorzystał już limit zmian.

Léo Matos trafił do szpitala. Lekarze podejrzewają, że piłkarz ma złamany nos. Będziemy informować o dalszym rozwoju tej sprawy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy