Polska - Słowenia: Znamy składy!

Polska - Słowenia: Znamy składy!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Poznaliśmy składy na wtorkowy mecz eliminacji Euro 2020 pomiędzy reprezentacją Polski a Słowenią.

Po rozegraniu dziewięciu kolejek podopieczni Jerzego Brzęczka mają na koncie 22 punktów i przewodzą tabeli grupy G. Słoweńcy zgromadzili do tej pory 14 „oczek”.

Zgodnie z zapowiedziami w jedenastce biało-czerwonych jest Łukasz Piszczek, dla którego będzie to oficjalne pożegnanie z reprezentacją. W składzie są również m.in. Jacek Góralski, Kamil Grosicki oraz Robert Lewandowski.

Pierwszy gwizdek o 20:45.

POLSKA: Szczęsny; Piszczek, Glik, Bednarek, Reca, S. Szymański, Góralski, Krychowiak, Grosicki, Zieliński, Lewandowski.
Ławka: Skorupski, Majecki, Bielik, Jędrzejczyk, Cionek, Furman, Klich, Kędziora, Kądzior, Jóźwiak, Kownacki, Piątek.

SŁOWENIA: Oblak; Stojanović, M. Mevlja, Blazić, Balkovec, Ilicić, Krhin, Kurtić, Verbić, Bijol, Matavz.
Ławka: Belec, Vidmar, Korun, Mitrović, Sporar, Zajc, Vuckić, Jokić, Bezjak, Rep, Gnezda Cerin, Milec.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy