Prezydent Udinese jest gotowy sprzedać Zapate

Prezydent Udinese jest gotowy sprzedać Zapate
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball

Prezydent Udinese Calcio, Giampaolo Pozzo powiedział, że jest gotowy sprzedać Cristiana Zapate do Juventusu Turyn za 12 miesięcy.<br><br> <i>"Zapata jest młodym i bardzo ważnym zawodnikiem. Za rok będzie goto(...)

Prezydent Udinese Calcio, Giampaolo Pozzo powiedział, że jest gotowy sprzedać Cristiana Zapate do Juventusu Turyn za 12 miesięcy.

"Zapata jest młodym i bardzo ważnym zawodnikiem. Za rok będzie gotowy do przejścia do wielkiego klubu. Juventus Turyn chciał również Felipe, jednak transakcja nie doszła do skutku" - powiedział Pozzo.

Cristian Zapata jest Kolumbijczykiem i ma 21 lat. Karierę rozpoczynał w Deportivo Cali.

Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy