Rakitić poirytowany plotkami

Rakitić poirytowany plotkami fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Ivan Rakitić nie jest zainteresowany zmianą barw i chce zostać w Barcelonie, donosi Mundo Deportivo.

Chorwat jest w ostatnich tygodniach przedmiotem wielu plotek. Media raz po raz łączą go z Paris Saint-Germain czy Interem Mediolan. W pierwszym przypadku twierdząc, że miałby on trafić do Francji w ramach rozliczenia za Neymara. Sama Barcelona również chciałaby się go pozbyć, ponieważ stara się zniwelować wydatki z tytułu płac.

Po powrocie z wakacji, a przy okazji tournée po Japonii środkowy pomocnik odbył rozmowę ze sztabem szkoleniowym oraz władzami katalońskiego klubu. Przedstawił w niej swój punkt widzenia na sprawę oraz zadeklarował chęć pozostania na Camp Nou na kolejne sezony.

Rakitić jest jednocześnie poirytowany tym, że media łączą go z jakąkolwiek przeprowadzkę, skoro on sam deklaruje przywiązanie do zespołu mistrza Hiszpanii. Nie przejmuje się jednocześnie widmem rywalizacji z Frenkiem de Jongiem i chce wypełnić umowę, która wiąże go z Barceloną do 30 czerwca 2021 roku.

31-latek trafił do „Dumy Katalonii” w lipcu 2014 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 268 spotkań, w których strzelił 34 gole.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy