Real Madryt znalazł chętnego na Marcelo?!

Real Madryt znalazł chętnego na Marcelo?! fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Marcelo znalazł się w kręgu zainteresowań AS Monaco.

Doświadczony obrońca nie odgrywa istotnej roli w drużynie prowadzonej Zinédine'a Zidane'a, ale mimo to nie przejawiał do tej pory chęci do przedwczesnego opuszczenia szeregów Realu Madryt, z którym jest związany do 30 czerwca 2022 roku.

Dziennikarze „AS-a” uważają, że Brazylijczyk może wkrótce zmienić zdanie, ponieważ poważne zainteresowanie jego usługami wyraziło AS Monaco.

Klub z Księstwa wyraził ponoć gotowość do podpisania z nim aż trzyletniego kontraktu, na którego mocy mógłby inkasować około 6 milionów euro na sezon, co pozwoliłoby mu się stać jednym z najlepiej opłacanych graczy w zespole.

Perspektywa regularnej i długoterminowej gry oraz stosunkowo wysokich zarobków w drużynie rywalizującej w Ligue 1 może okazać się kusząca dla Marcelo i samych „Królewskich”.

Przedstawiciele aktualnego mistrza Hiszpanii nie ukrywają, że chętnie zakończyliby przedwcześnie współpracę z 32-letniem zawodnikiem, bo ten na mocy obowiązującej umowy otrzymuje około 9 milionów euro na rok i w obliczu panującej obecnie sytuacji na świecie blokuje im możliwość realizowania przyszłych planów transferowych.

Wspomniane źródło dodaje, że poza AS Monaco w dalszym ciągu w grze o zakontraktowanie Brazylijczyka pozostaje Juventus.

Doświadczony obrońca wystąpił w siedmiu spotkaniach w trwających rozgrywkach i zanotował w nich dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy