Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że rywalem polskiej reprezentacji na początku czerwca będzie Rosja.

Biało-czerwoni w połowie czerwca rozpoczną zmagania o punkty na Mistrzostwach Europy. Zagrają kolejno ze Słowacją, Hiszpanią oraz Szwecją. Wcześniej będziemy świadkami dwóch meczów testowych.

Jakiś czas temu Polski Związek Piłki Nożnej ujawnił, że ósmego czerwca Polacy zmierzą się z Islandią. Teraz poznaliśmy drugiego przeciwnika.

Przygotowania do EURO 2020 rozpoczniemy od sparingu z Rosją, do którego dojdzie pierwszego czerwca o godzinie 20:45.

Tym samym poznaliśmy komplet sparingpartnerów ekipy prowadzonej od niedawna przez Paulo Sousę. Zanim do nich dojdzie, nasz zespół weźmie udział w eliminacjach do mundialu, a spotkania odbędą pod koniec bieżącego miesiąca.

Turniej pierwotnie miał zostać zorganizowany w 2020 roku, ale przez pandemię koronawirusa plany trzeba było zmodyfikować. Gdyby do tego nie doszło, towarzysko rywalizowalibyśmy z Finlandią, Ukrainą, Rosją i Islandią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy