Riquelme w Milanie?

Riquelme w Milanie?
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.acmilan24.com

Jak podają włoskie media Juan Roman Riquelme - 29 letni ofensywny pomocnik grający na pozycji "playmakera" jest bardzo bliski przybycia do AC Milanu. <p>Jeszcze nie dawno wydawało się, iż są to tylko plotk(...)

Jak podają włoskie media Juan Roman Riquelme - 29 letni ofensywny pomocnik grający na pozycji "playmakera" jest bardzo bliski przybycia do AC Milanu.

Jeszcze nie dawno wydawało się, iż są to tylko plotki lecz o sprawie transferu Riquelme mówi się coraz głośniej. Transfer wydaje się być dość realny również z tego względu, że sam prezydent klubu Adriano Galliani wyraził chęć sprowadzenia Argentyńczyka.

Boca Juniors obecny klub Riquelme również jest chętny do sprzedaży swojego zawodnika oczywiście za okazałą kwotę. Wkrótce okaże się, czy Argentyńczyk zmieni barwy klubowe.

Więcej na temat: Argentyna Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy